Üye ol

yeni üye

Profilim

zaten üyeyim

Tatilde Okuyabileceğin 6 Çok Satan Kitap

Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan D&R mağazasına kolayca geçerek alışverişlerine başlayabilirsin. Ayrıca tatilde okuyabileceğin 6 çok satan kitabı senin için sıraladık.

1. Hayvanlardan Tanrılara – Sapiens – Bonus: %4

Fiyat: 32,00 TL  –> 24,00 TL

E-kitap: 16,80 TL

Homo Saphiens’in dünyayı domine etmesi üzerine kurulu evrimi konu alan Hayvanlardan Tanrılara, hem okurları hem de bilim dünyasını derinden etkilemeye devam eden bu kitap elinden düşürmek istemeyeceksin.

Şimdi Al

2. Aeden – Bir Dünya Hikayesi – Akilah Azra Kohen – Bonus: %4

Fiyat: 36,00 TL  –> 23,40 TL

E-kitap: 17,00 TL  –> 7,90 TL

Fi Çi Pi üçlemesinin yazarı Akilah Azra Kohen’in yaşadığımız dünyayı masalsı bir kurgu ile anlattığı, aynı zamanda sorgulatıcı ve öğretici olduğu da düşünülen son kitabı Aeden’i bir solukta okuyacağına eminiz.

Şimdi Al

3. Havva’nın Üç Kızı – Elif Şafak – Bonus: %4

Fiyat: 29,00 TL  –> 22,62 TL

E-kitap: 18,90 TL

Şirin, Mona ve Peri adında üç farklı dünya görüşüne sahip kadının hikayesinin ve kesişen hayatlarının anlatıldığı, Elif Şafak’ın tüm eserleri gibi Havva’nın Üç Kızı’nı da elinden düşürmek istemeyeceksin.

Şimdi Al

4. Kanadı Kırık Kuşlar – Ayşe Kulin – Bonus: %4

Fiyat: 24,00 TL  –> 13,20 TL

Yazdığı birçok romanda okurlarını tarihi bir yolculuğa çıkaran Ayşe Kulin, Kanadı Kırık Kuşlar ile seni 1930’ların Almanya’sına döndürüyor. Nazilerin baskısından bunalan Yahudi bir doktorun hikayesini bir solukta okuyacaksın.

Şimdi Al

5. Sonsuz Gökyüzünün Altında – Veronica Rossi – Bonus: %4

Fiyat: 29,90 TL  –> 23,32 TL

Distopik eserleri okumayı seviyorsan Veronica Rossi’nin Sonsuz Gökyüzünün Altında’yı da beğeneceğine eminiz. Hem kurgusu, hem dilinin yalınlığı, hem de akıcılığı ile okurlarının gönlünde taht kurmuş bir eser seni bekliyor.

Şimdi Al

6. Aşk Uykusu – Mehmet Coşkundeniz – Bonus: %4

Fiyat: 19,00 TL  –> 12,35 TL

E-kitap: 9,50 TL

Mehmet Coşkundeniz’in gerçek bir öyküye dayanarak yazdığı kimi zaman sevinç, kimi zaman intikam ve hüzün dolu bu aşk romanını elinden bırakmak istemeyeceksin.

Şimdi Al

Mutlu Alışverişler | Göksu

Henüz Artıway’li değil misin?

1078

Yorumlar (0)

Comments are closed here.

Tüm Yazılar

YUKARI