Üye ol

yeni üye

Profilim

zaten üyeyim

Emmy Ödüllerini Hangi TV Programları Kazanmalıydı? 🏆

Bu sene 69.su düzenlenen Los Angeles’daki tören ile Emmy Ödülleri, sahiplerini buldu. Kimileri için şaşırtıcı olsa da Handmaid’s Tale en çok ödül ile geceye damgasını vurdu. Birçok kişinin favori gösterdiği Stranger Things ve Westworld ise törenden elleri boş döndü. Bizler de 2017 Emmy Töreni’nde ödül kazanan programları senin için sıraladık. Belirtmeden geçmeyelim, Game of Thrones, sezona gecikmeli başlaması nedeniyle bu seneki ödüllere dahil edilmedi.

Peki sence hangi TV programları kazanmalıydı? Oylamak istiyorsan aşağıdaki linkimize tıklayabilirsin.

Ek olarak, birbirinden güzel bu programları kaçırmak istemiyorsan Samsung TV’yi de platformumuza kattığımızı belirtelim.

Tv Programını Seç >>

1. The Handmaid’s Tale – En İyi Drama TV Dizisi

Distopik öyküleri sevenler için vazgeçilmez kitaplardan biri olan The Handmaid’s Tale’ın televizyon uyarlaması bu dizide erkek egemen totaliter bir toplumda sıradışı bir hikaye anlatılmaktadır.

2. Veep – En İyi Komedi TV Dizisi

Siyasi hiciv dizilerinden hoşlananlar için ideal bir dizi olan Veep Dizi, eski senatör, yeni başkan yardımcısı Meyer’in kendilerini Washington’da binbir zorlukla kabul ettirmek için çabalama hikayesi anlatılmaktadır.

3. Big Little Lies – En İyi Mini TV Dizisi

Her şeyiyle mükemmel görünen üç annenin bir cinayet nedeniyle yollarının keşimesi ile sırlarla dolu bu hikayede Nicole Kidman’ın oyunculuğuna bayılacaksın.

4. Black Mirror / San Junipero – En iyi TV Filmi

Distopik hikaye severlerin baş yapıt olarak kabul ettiği Black Mirror, San Junipero bölümü ile Emmy ödülü kazandı. Sanal dünyanın mutluluk getirip getirmeyeceğinin sorgulandığı bu bölümü tekrar tekrar izlemek isteyeceksin.

5. The Voice – En İyi Realite Show

Ülkemizde “O Ses Türkiye” formatı ile aşina olduğumuz The Voice Amerika’nın en iyi realite show’u seçilerek Emmy Ödülü’ne layık görüldü.

6. Last Week Tonight With John Oliver – En İyi Talk Show

Satirik söylemler ile komediyi harmanlayan John Oliver’ın efsanevi programı Last Week Tonight bu sezonun en iyi talk show ödülüne layık görüldü.

Tüm Fırsatlara Göz At >> 

Samsung – Televizyon
En çok tercih edilen markalardan biri olan Samsung, artık televizyon alışverişlerine de bonus veriyor. Samsung’un özel televizyonu The Frame’i %1,8 bonus ile almak istemez miydin?

Mutlu Alışverişler | Göksu

Henüz Artıway’li değil misin?

Şimdi Katıl

Yorumlar (0)

Comments are closed here.

Tüm Yazılar

YUKARI