Üye ol

yeni üye

Profilim

zaten üyeyim

11.11 Alışveriş Festivaline Geri Sayım Başladı 🎉

AliExpress Alışveriş Festivali

Senenin en büyük alışveriş festivallerinden birisi olan 11.11’e sayılı günler kaldı. Başta AliExpress ve n11 olmak üzere birçok e-ticaret sitesinin birbirinden büyük alışveriş fırsatlarını sundukları bugünle ilgili bilmek istediklerinin hepsi bu yazımızda!

11.11 Nedir?

11.11 diğer adıyla “Bekarlar Günü” (Singles Day) 1993 yılında Çin’deki üniversite öğrencilerinin başlattığı ve kısa süre içinde tüm Çin’e yayılan sembolik bir kutlama günüdür. Bugünde bekar olan ve bununla gurur duyan kişiler bekarlıklarını diğer arkadaşlarıyla birlikte doyasıya kutlamaktadır. Kutlamaların 11.11 tarihinde gerçekleşmesi ise 1 sayısının sembolik olarak bekarlığı temsil etmesinden kaynaklanmaktadır.

2012 yılında Alibaba ve birçok e-ticaret sitesi bu sembolik günü yeni bir fırsata çevirerek “Alışveriş Festivali” konseptini kullanıcılarına tanıttı ve e-ticaretin en önemli kampanyalarından birisine imza atmış oldu. Günümüzde 11.11, AliExpress gibi Çin menşeili e-ticaret siteleri başta olmak üzere birçok sitede en ucuz kampanyalar ve fırsatlar ile kutlanmaktadır. 2017 yılında AliExpress’in sitesinde 24 saat içinde 25,3 milyar dolarlık satış gerçekleşmesi ile 11.11 günü yılın en çok çevrimiçi satış yapılan günü olarak tarihe geçti.

11.11 Bana Ne Kazandırır?

11.11’de yakından takip ettiğin birçok mağaza daha önce hiç görmediğin fırsatlar ve indirimler ile seni bekliyor olacak. Bu indirimlerin süreleri mağazadan mağazaya değiştiği için mağazaların sitelerinde yer alan bilgilere şimdiden göz atmanda fayda var.

AliExpress – Global Alışveriş Festivali

11.11 Alışveriş festivalinin kurucularından AliExpress ise bugünü tamamen farklı bir boyutta kutluyor. 70.000’den fazla mağaza milyonlarca üründe birçok indirimin aynı gün bulabileceğin AliExpress’in bu özel günü 10 Kasım Türkiye saat ile 16.00‘da başlayacak.

Özetlemek gerekirse AliExpress 11.11 sistemi şu şekilde çalışmaktadır;

28 Ekim 16.00: GameLand (Oyun Diyarı) üzerinden eğlenceli oyunlar oynayabilir ve birbirinden güzel indirim kuponları kazanabilirsin.

7 Kasım 16.00: Almak istediğin ürünleri sepetine eklemeye başlayabilir ve satıcılara kargo ve ürün detaylarıyla ilgili olarak mesaj atabilirsin.

10 Kasım 16.00: Alışveriş Çılgınlığı Başlasın!

n11 – Yılın Alışveriş Günü

 n11, “Yılın Alışveriş Günü” adıyla kutladığı bu özel günde cep telefonu, bilgisayar, elektronik, giyim, araba ve daha birçok farklı kategoride fırsat ürünleri sunacak. Aşağıdaki link üzerinden n11’in 11.11 gününe özel kuponlarına, fırsat ürünlerine ve sürprizlerine şimdiden göz atabilirsin: Yılın Alışveriş Günü

Xiaomi WiFi Amplifikatör Pro

Xiaomi WiFi Amplifikatör Pro – 11,60 USD

USB Girişli Soket Anahtarı

USB Girişli Soket Anahtarı – 5,96 USD

Katlanabilir Dört Pervaneli Drone

Katlanabilir Dört Pervaneli Drone – 25,19 USD

Joveins Antiskid Araç Telefonu Tutucu

Joveins Antiskid Araç Telefonu Tutucu – 2,64 USD

Aingslim Telefon Selfie Işığı

Aingslim Telefon Selfie Işığı – 3,20 USD

LED Ayna Dijital Çalar Saat

LED Ayna Dijital Çalar Saat – 8,22 USD

Şimdiden herkese iyi alışverişler!
Göksu | Artıway Ekibi

Yorumlar (0)

Comments are closed here.

Tüm Yazılar

YUKARI